Łańcuszki srebrne

Łańcuszki srebrne to wyjątkowy element biżuterii. Przede wszystkim dlatego, że można je nosić samodzielnie, jako indywidualne ozdoby. Wybieramy wówczas łańcuszki o mocniejszych splotach, które same w sobie są uważane za ozdobne, czy też łańcuszki wykończone niczym naszyjniki. Ale także dlatego, że łańcuszki mogą stanowić fantastyczną bazę do całości, jaką stworzą z uroczymi zawieszkami.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 88 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 88 elementów


Jeżeli chodzi, natomiast, o łańcuszki srebrne to są one zazwyczaj pierwszą biżuterią małych dam, zaraz obok kolczyków. Ale nie pozostają wobec niej obojętne kobiety (i mężczyźni) także w kolejnych latach swojego życia. Piękny blask srebra, samodzielnie czy w połączeniu ze srebrnymi zawieszkami, staje się absolutnym must have wśród ozdób biżuteryjnych. To dzięki łańcuszkom możemy podkreślić swoją osobowość, światopogląd czy też wyznaczać nowe trendy. Co ważne również, dzięki łańcuszkom możemy optycznie modelować swoja sylwetkę i jej proporcje, by podkreślić wszystkie nasze atuty i ukryć to, czego eksponować nie chcemy.

W Naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości łańcuszki srebrne, które podzieliliśmy na:

-
łańcuszki srebrne na szyję
- łańcuszki srebrne na rękę
- łańcuszki srebrne na nogę.

Łańcuszki ze srebra, to niezwykły rodzaj biżuterii dający wiele swobody w ich zastosowaniu. Ponadto to idealny dodatek zarówno dla dziewczynek, nastolatek czy dojrzałych kobiet, który wespół z łańcuszkiem potrafi stworzyć naprawdę wyjątkową oprawę Twojego stroju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi łańcuszkami srebrnymi.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Nowak
Zweryfikowany klient
2020-02-18

Super prezent

Kupiłem dla dziewczyny łańcuszek srebrny krawatka i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Idealny prezent na ważną okoliczność!

Ewa.Ptak
Zweryfikowany klient
2020-02-10

Super jakość!

Kupiłam moim córeczką takie same łańcuszki celebrytki, są zachwycone. Obie są jeszcze małe, więc obawiałam się, że łatwo mogą się rozerwać, ale nic z tych rzeczy! Super jakość.

Lusi
Zweryfikowany klient
2020-02-13

Świetna oferta!

Srebrne łańcuszki damskie z wisiorkiem skradły moje serce! Ja nie wiem, na co mam się zdecydować! Jak tak dalej pójdzie, to wykupię u Was pół sklepu!

Marta
Zweryfikowany klient
2019-12-18

Idealny prezent!

Łańcuszek na chrzest jest bardzo ładny, maluszek wygląda naprawdę uroczo! To będzie pamiątka na całe życie, dlatego musi być najwyższej jakości!

wera.b
Zweryfikowany klient
2019-12-03

Silveris ma najładniejsze łańcuszki!

Zamówiłam na Silveris łańcuszek srebrny damski, doszedł do mnie bardzo szybko, zapakowany jak należy. Sam łańcuszek jest bardzo ładny i nie ma żadnych wad! Gorąco polecam ten sklep.

Liz.Ka
Zweryfikowany klient
2019-10-22

Mój ulubiony!

Mój nowy łańcuszek z serduszkiem jest przepiękny! Wszystkie znajome pytają się skąd go mam! Silveris można wszędzie śmiało polecać!

łańcuszek srebrny krawatka srebrne łańcuszki damskie z wisiorkiem łańcuszek z serduszkiem łańcuszek na chrzest łańcuszki celebrytki łańcuszek srebrny damski