Wszystkie pudełka biżuteryjne teraz w promocyjnej cenie - taniej o 50% !

Łańcuszki srebrne na rękę

Łańcuszki srebrne na rękę

Łańcuszki srebrne na rękę często, nie do końca prawidłowo, kojarzone są z bransoletkami srebrnymi. I chociaż ich funkcja jest dokładnie taka sama- ozdabiać kobiecy nadgarstek, to jednak przyglądając się bliżej można zauważyć różnice. Główna, i chyba najbardziej oczywista, to fakt, że srebrne łańcuszki na rękę stylizowane są tak jak łańcuszki na szyję, z tymże są po prostu mniejsze. A więc posiadają splot i wykończenia tak, jak łańcuszki. Często ozdobione też są kuleczkami charakterystycznymi dla łańcuszków na szyję.

Oferta Naszych srebrnych łańcuszków na rękę to klasyczne rozwiązania, proste i niezwykle eleganckie połączenia. Znane sploty, a wśród nich serduszka i linka z dodatkiem malutkich kuleczek czy większych kółek, z cyrkoniami lub bez, czy łańcuszki z serii celebrytka.  Dzięki temu z powodzeniem skompletujesz srebrny łańcuszek na rękę razem z tym na szyję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łańcuszków srebrnych na rękę.

Łańcuszki srebrne na rękę dostępne w Silveris

Ciekawym pomysłem stylizacyjnym jest podkreślenie urody poprzez noszenie łańcuszka na rękę zamiast takiego oczywistego elementu biżuterii jak bransoletki srebrne. Łańcuszek srebrny na rękę jest oryginalnym, delikatnym i przepięknym elementem biżuterii, który podkreśli styl oraz kobiecość każdej Pani. Biżuteria srebrna nie lubi samotności, dlatego srebrny łańcuszek na rękę warto skompletować z łańcuszkiem na szyję i dobrać odpowiednie kolczyki srebrne.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów