Łańcuszki srebrne na rękę

Łańcuszki srebrne na rękę

Łańcuszki srebrne na rękę często, nie do końca prawidłowo, kojarzone są z bransoletkami srebrnymi. I chociaż ich funkcja jest dokładnie taka sama- ozdabiać kobiecy nadgarstek, to jednak przyglądając się bliżej można zauważyć różnice. Główna, i chyba najbardziej oczywista, to fakt, że srebrne łańcuszki na rękę stylizowane są tak jak łańcuszki na szyję, z tymże są po prostu mniejsze. A więc posiadają splot i wykończenia tak, jak łańcuszki. Często ozdobione też są kuleczkami charakterystycznymi dla łańcuszków na szyję.

Oferta Naszych srebrnych łańcuszków na rękę to klasyczne rozwiązania, proste i niezwykle eleganckie połączenia. Znane sploty, a wśród nich serduszka i linka z dodatkiem malutkich kuleczek czy większych kółek, z cyrkoniami lub bez, czy łańcuszki z serii celebrytka.  Dzięki temu z powodzeniem skompletujesz srebrny łańcuszek na rękę razem z tym na szyję.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łańcuszków srebrnych na rękę.

Ciekawym pomysłem stylizacyjnym jest podkreślenie urody poprzez noszenie łańcuszka na rękę zamiast takiego oczywistego elementu biżuterii jak bransoletki srebrne. Łańcuszek srebrny na rękę jest oryginalnym, delikatnym i przepięknym elementem biżuterii, który podkreśli styl oraz kobiecość każdej Pani. Biżuteria srebrna nie lubi samotności, dlatego srebrny łańcuszek na rękę warto skompletować z łańcuszkiem na szyję i dobrać odpowiednie kolczyki srebrne.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Łańcuszki srebrne na rękę

    Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl