Naszyjnik dla sióstr

Naszyjniki dla sióstr – wyjątkowa przyjaźń

Każdy chciałby mieć taką przyjaciółkę – bez przerwy przy Tobie, zna Cię od zawsze, nigdy Cię nie zdradzi. Czy taka przyjaźń jest w ogóle możliwa? Tak, ale tylko pod warunkiem, że masz siostrę!
Jak w relacji z każdym innym, zdarza się wam pokłócić, nie ma w tym absolutnie nic złego. W końcu nie musicie zgadzać się ze sobą w 100%. Jednak jeśli wpadniesz w jakieś tarapaty, możesz być pewna, że Twoja siostra Cię z nich wyciągnie.

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów


Naszyjniki dla sióstr to idealny sposób na podkreślenie Waszej niesamowitej więzi. W końcu przecież każda z Was po prostu kocha błyskotki!

Idealne naszyjniki dla sióstr

Jak wygląda naszyjnik idealny? Zdecydowanie musi pasować do każdej stylizacji: eleganckiej, domowej a przede wszystkim – imprezowej. Plusem jest, jeśli wygląda dobrze nie tylko na Tobie, ale też na Twojej siostrze. W końcu, jeśli będzie pożyczała od Ciebie biżuterię, będziesz mogła pozwolić sobie na to, żeby czasem nakładać jej błyskotki, nawet bez pytania. Naszyjniki dla sióstr to idealna alternatywa dla dziewczyn, które nie lubią, jak podkrada się im ich rzeczy. Jeśli kupicie sobie taką samą biżuterię, żadnej z Was nie będzie korciło, żeby pożyczyć coś od drugiej, prawda?

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Maja Czajkowska
Zweryfikowany klient
2020-09-12

Znalazłam idealny

To właśnie u Was wyszukałam idealny wisiorek dla moich sióstr, są zachwycone wykonaniem i splotem. Z czystym sumieniem polecam!

Stępień
Zweryfikowany klient
2020-11-02

To był dobry traf

Zastanawiałem się co kupić mojej siostrze na imieniny. Trafiłem na Wasze łańcuszki dla sióstr, sam się zdziwiłem, że na żywo jest jeszcze ładniejszy, jest ekstra.

Wróbel
Zweryfikowany klient
2020-10-27

Piękny prezent

Mam córki bliźniaczki, znalazłem u Was właśnie naszyjnik dla sióstr, córeczki przeszczęśliwe, więc zadowolony jestem również ja, serdecznie polecam.

Pawłowski
Zweryfikowany klient
2020-10-21

Siostry zadowolone

Kupiłem taki sam naszyjnik dla sióstr, obydwie zadowolone, i żadna nie zazdrości drugiej. To był dobry wybór.

maurycjusz
Zweryfikowany klient
2020-10-07

Dobrze trafiłem

Nie miałem pojęcia, co kupić dla mojej siostry, bo jest strasznie wybredna. W końcu znalazłem Wasze naszyjniki dla sióstr i wybrałem. Jest super :)


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl

Najlepszy prezent na Dzień Kobiet