rekomendujemy wybór dostawy do Paczkomatu - pobierz aplikację InpostMobile i otwieraj paczkomat bezdotykowo

Prezent na imieniny

Prezent na imieniny

Idealny prezent na imieniny? Tylko biżuteria srebrna. Nie ma obecnie lepszego sposobu na to, aby sprawić kobiecie radość, jak właśnie poprzez ofiarowanie jej wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju biżuterii. A srebrna na pewno zalicza się do tego grona. Proponujemy różne warianty. W tej kategorii znajdziesz zarówno srebrną biżuterię klasyczną, jak i bardziej nowoczesną.

Zawsze trafiony prezent imieninowy dla kobiety 

Propozycje prezentów zostały przygotowane do potrzeb zarówno młodych, jak i dojrzałych kobiet. W związku z tym, znalezienie idealnego prezentu dla babci, mamy, cioci czy ukochanej nie stworzy żadnych problemów. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami prezentów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 151 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 151 elementów

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Ela
Zweryfikowany klient
2019-10-09

Najlepszy sklep na specjalne okazje

Tutaj można znaleźć idealny prezent imieninowy, zarówno dla młodszych, jak i starszych. W końcu, srebrna biżuteria zawsze się sprawdza!

ania.rudol
Zweryfikowany klient
2019-10-31

Dzięki za piękny prezent

Prezent imieninowy dla dziewczyny to nie tak łatwy wybór, bo mało kto teraz obchodzi to święto. Moja przyjaciółka jednak obchodzi, a świetny prezent na tę okoliczność kupiłam właśnie w Silveris. Dzięki!

Marta
Zweryfikowany klient
2020-01-14

Prezent od serca

Moja mam kończyła niedawno 60 lat, z tej okazji potrzebowałam prawdziwy prezent od serca! Zakochała się w wybranym przeze mnie komplecie, zwłaszcza, że sobie kupiłam taki sam i za każdym razem jak na niego spojrzymy przypominamy sobie o sobie ;p

Olaf
Zweryfikowany klient
2020-01-16

Zamówienie przyszło bardzo szybko!

Musiałem szybko kupić prezent imieninowy dla babci, ponieważ miała je za 2 dni. Bałem się, że nie dojdzie. Na szczęście załatwiliście to ekspresowo!

Downarowicz.A
Zweryfikowany klient
2020-02-11

Prezent od serca

Moja mama uwielbia broszki! Znalazłam u Was broszkę wstążkę wysadzaną cyrkoniami i od razu wiedziałam, że będzie to idealny prezent imieninowy dla mamy!

Kacper Gładzki
Zweryfikowany klient
2020-02-17

Super!

Po prezent imieninowy dla żony zawsze wracam do Silveris i znajdę coś co ją zaskoczy. Jak wy to robicie, że Wasza oferta ciągle się rozszerza ;)

prezent imieninowy dla babci prezent imieninowy prezent od serca prezent imieninowy dla mamy prezent imieninowy dla dziewczyny prezent imieninowy dla żony