Prezent na imieniny

Idealny prezent na imieniny? Tylko biżuteria srebrna. Nie ma obecnie lepszego sposobu na to, aby sprawić kobiecie radość, jak właśnie poprzez ofiarowanie jej wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju biżuterii. A srebrna na pewno zalicza się do tego grona. Proponujemy różne warianty. W tej kategorii znajdziesz zarówno srebrną biżuterię klasyczną, jak i bardziej nowoczesną.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 206 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 206 elementów


Zawsze trafiony prezent imieninowy dla kobiety 

Propozycje prezentów zostały przygotowane do potrzeb zarówno młodych, jak i dojrzałych kobiet. W związku z tym, znalezienie idealnego prezentu dla babci, mamy, cioci czy ukochanej nie stworzy żadnych problemów. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami prezentów przygotowanymi specjalnie dla Ciebie.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Kacper Gładzki
Zweryfikowany klient
2020-02-17

Super!

Po prezent imieninowy dla żony zawsze wracam do Silveris i znajdę coś co ją zaskoczy. Jak wy to robicie, że Wasza oferta ciągle się rozszerza ;)

Downarowicz.A
Zweryfikowany klient
2020-02-11

Prezent od serca

Moja mama uwielbia broszki! Znalazłam u Was broszkę wstążkę wysadzaną cyrkoniami i od razu wiedziałam, że będzie to idealny prezent imieninowy dla mamy!

Olaf
Zweryfikowany klient
2020-01-16

Zamówienie przyszło bardzo szybko!

Musiałem szybko kupić prezent imieninowy dla babci, ponieważ miała je za 2 dni. Bałem się, że nie dojdzie. Na szczęście załatwiliście to ekspresowo!

Marta
Zweryfikowany klient
2020-01-14

Prezent od serca

Moja mam kończyła niedawno 60 lat, z tej okazji potrzebowałam prawdziwy prezent od serca! Zakochała się w wybranym przeze mnie komplecie, zwłaszcza, że sobie kupiłam taki sam i za każdym razem jak na niego spojrzymy przypominamy sobie o sobie ;p

ania.rudol
Zweryfikowany klient
2019-10-31

Dzięki za piękny prezent

Prezent imieninowy dla dziewczyny to nie tak łatwy wybór, bo mało kto teraz obchodzi to święto. Moja przyjaciółka jednak obchodzi, a świetny prezent na tę okoliczność kupiłam właśnie w Silveris. Dzięki!

Ela
Zweryfikowany klient
2019-10-09

Najlepszy sklep na specjalne okazje

Tutaj można znaleźć idealny prezent imieninowy, zarówno dla młodszych, jak i starszych. W końcu, srebrna biżuteria zawsze się sprawdza!

prezent imieninowy dla babci prezent imieninowy prezent od serca prezent imieninowy dla mamy prezent imieninowy dla dziewczyny prezent imieninowy dla żony