Prezent na osiemnastkę

Symbolicznym przejściem w dorosłość jest ukończenie 18 roku życia. Co prawda, większość osób uważa, że nie przeżywa wtedy żadnego przełomu w swoim życiu. Jednak, utarło się, że 18-ste urodziny są wyjątkowe. A na wyjątkowe okazje trzeba znaleźć wyjątkowy prezent na osiemnastkę

Pokazuje 1 - 16 z 106 produktów


Prezent na 18-stkę dla dziewczyny, który zawsze z nią będzie!


Najlepszym upominkiem na 18-stkę dla dziewczyny będzie srebrna biżuteria. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór  biżuterii srebrnej  w różnych odsłonach. Dostępne są kolczyki, zawieszki, łańcuszki, pierścionki czy naszyjniki. Wybór jest ogromny. Każdy może znaleźć dzięki temu idealny prezent na osiemnastkę, dostosowany do preferencji solenizanta. Jeżeli chcesz kupić wyjątkowy prezent, przejrzyj kategorie naszego sklepu z polską biżuterią srebrna.

5
andżelika
2019-10-22

Prezent dla chrześnicy
Opinia zweryfikowana zakupem

Osiemnastka to pierwsze poważne urodziny, dlatego prezent na osiemnastkę też musi być poważny. Nie może się obejść bez biżuterii, szczególnie jeśli mowa o prezencie od Chrzestnej!

5
roksana.godlewska
2019-11-04

Strzał w dziesiątkę
Opinia zweryfikowana zakupem

Koleżanka niedługo ma urodziny. Długo zastanawiałam się, co na osiemnastkę jej kupić i w końcu wpadłam na Silveris. Kaśka nie cierpi złota, więc srebrna biżuteria to strzał w dziesiątkę. Super wybór!

5
Anna
2020-01-14

Niełatwy wybór!
Opinia zweryfikowana zakupem

Naprawdę nie tak łatwo wybrać upominek osiemnastkowy. To prezent, który przez długi czas powinien przypominać o wejściu w pełnoletność. Oprócz opłacenia kursu prawa jazdy wybrałam dla solenizantki przepiękną srebrną biżuterię właśnie od Silveris!

5
sylwusia
2020-01-11

Polecam!!!
Opinia zweryfikowana zakupem

Prezent na 18 dla siostry udał się w stu procentach! Młodsza codziennie zakłada swój naszyjnik srebrny, a mnie to w ogóle nie dziwi. Macie tutaj piękną biżuterię! :)

5
fausta
2020-02-05

Świetnie!
Opinia zweryfikowana zakupem

Robię prezent na 18 urodziny dla córki, brakowało mi jakiegoś drobnego dodatkowego elementu. Dzięki Waszej biżuterii mam już wszystko co potrzebne.

5
Kinia
2020-02-11

Kupiłam prezent na 18
Opinia zweryfikowana zakupem

Prezent osiemnastkowy dla kumpeli to był strzał w dziesiątkę! Solenizantka jest zachwycona swoimi nowymi kolczykami! Kupiłam sobie takie same, bo są po prostu bajeczne!

prezent na 18 prezent 18 lat upominek urodzinowy prezent 18 dziewczyna prezent biżuteria dla niej prezent osiemnastkowy