W dniach 18-22.01.2020r. trwa w naszym sklepie przerwa zimowa - wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane 23.01.2020r.

Prezent na rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę ślubu

Najlepszy prezent na rocznicę ślubu? Wyjątkowym jubileuszem w życiu każdej pary jest rocznica ślubu. Po pierwszym roku wspólnego życia obchodzi się papierową rocznicę. Po 10 latach wspólnego życia cynową. Bardzo ważna jest 25 rocznica, ponieważ jest ona srebrna. Na tę okazję możesz kupić swojej żonie wyjątkową biżuterię srebrną. Świetnie będzie pasowała do okazji i sprawi Twojej ukochanej wiele radości.

Idealny prezent dla żony na rocznicę ślubuSrebrna biżuteria jest idealną propozycją na prezent z okazji rocznicy ślubu. Kobiety uwielbiają ją nosić. Dlatego, jeżeli chcesz sprawić swojej ukochanej wielką radość, biżuteria srebrna będzie najlepszym wyborem na niezapomniany upominek. Przejrzyj zgromadzone w tej kategorii modele srebrnej biżuterii, a na pewno znajdziesz idealny prezent dla siebie.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 151 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 151 elementów

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Kamila Zaręba
Zweryfikowany klient
2019-10-10

Wymarzony prezent

Prezent na rocznicę ślubu był dla mnie bardzo problematyczny, szczególnie, że to była nasza pierwsza rocznica! Wybrałem piękny zestaw biżuterii i myślę, że trafiłem w jej gusta!

sabina
Zweryfikowany klient
2019-11-04

Dobry wybór!

Nie miałam pojęcia co kupić rodzicom na prezent. 30 rocznica ślubu już niedługo, więc prezent musiał być wyjątkowy. Mamie kupiłam biżuterię, a tacie zegarek. Wszyscy szczęśliwi!

Igor
Zweryfikowany klient
2020-01-14

Jak co roku!

Jak prezent z okazji rocznicy ślubu, to tylko u was. To już się stało chyba naszą coroczną tradycją. Utrzymujcie dalej swoją jakość, bo jest świetna!

prezent 30 rocznica ślubu prezent rocznicowy prezent 25 rocznica ślubu prezent z okazji rocznicy ślubu prezent 50 rocznica ślubu prezent rocznica ślubu