Prezent na rocznicę ślubu

Najlepszy prezent na rocznicę ślubu? Wyjątkowym jubileuszem w życiu każdej pary jest rocznica ślubu. Po pierwszym roku wspólnego życia obchodzi się papierową rocznicę. Po 10 latach wspólnego życia cynową. Bardzo ważna jest 25 rocznica, ponieważ jest ona srebrna. Na tę okazję możesz kupić swojej żonie wyjątkową biżuterię srebrną. Świetnie będzie pasowała do okazji i sprawi Twojej ukochanej wiele radości.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 163 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 163 elementów


Idealny prezent dla żony na rocznicę ślubu


Srebrna biżuteria jest idealną propozycją na prezent z okazji rocznicy ślubu. Kobiety uwielbiają ją nosić. Dlatego, jeżeli chcesz sprawić swojej ukochanej wielką radość, biżuteria srebrna będzie najlepszym wyborem na niezapomniany upominek. Przejrzyj zgromadzone w tej kategorii modele srebrnej biżuterii, a na pewno znajdziesz idealny prezent dla siebie.

Opinie

Rated 4.8333333333333 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews
Kamila Zaręba
Zweryfikowany klient
2019-10-10

Wymarzony prezent

Prezent na rocznicę ślubu był dla mnie bardzo problematyczny, szczególnie, że to była nasza pierwsza rocznica! Wybrałem piękny zestaw biżuterii i myślę, że trafiłem w jej gusta!

sabina
Zweryfikowany klient
2019-11-04

Dobry wybór!

Nie miałam pojęcia co kupić rodzicom na prezent. 30 rocznica ślubu już niedługo, więc prezent musiał być wyjątkowy. Mamie kupiłam biżuterię, a tacie zegarek. Wszyscy szczęśliwi!

Igor
Zweryfikowany klient
2020-01-14

Jak co roku!

Jak prezent z okazji rocznicy ślubu, to tylko u was. To już się stało chyba naszą coroczną tradycją. Utrzymujcie dalej swoją jakość, bo jest świetna!

aldona
Zweryfikowany klient
2020-01-12

Kupiłam prezent

Kupiłam tutaj prezent na rocznicę ślubu. Pomyślałam, że przyda mu się coś ładnego! Mam nadzieję, że spodoba mu się ten upominek. :)

ilonanowakiewicz
Zweryfikowany klient
2020-01-22

Najlepsze inspiracje!

Pomysł na prezenty rocznicowe przychodzi sam, jak się ogląda waszą ofertę! Piękna biżuteria i świetny smak. Delikatne, ale zmysłowe ozdoby. 5/5 gwiazdek!

Paweł
Zweryfikowany klient
2020-02-07

Dzięki wielkie!

Nie miałem pojęcia, co na rocznicę dam swojej żonie. Chwilę przed rocznicą ma urodziny, więc już wszystkie pomysły mi się wyczerpały. Na szczęście znalazłem ładną biżuterię od Silveris. Dzięki!

prezent 30 rocznica ślubu prezent rocznicowy prezent 25 rocznica ślubu prezent z okazji rocznicy ślubu prezent 50 rocznica ślubu prezent rocznica ślubu