Prezent z okazji 50 urodzin

Co kupić na 50-te urodziny? 50 urodziny, podobnie jak 18, to pewien przełom. Kończąc 50 lat masz już praktycznie połowę życia za sobą. W końcu popularna przyśpiewka głosi, że życzy się każdemu dożycia 100 lat. Jeżeli chcesz ofiarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent z okazji pięćdziesiątych urodzin zdecyduj się na srebrną biżuterię. Będzie to idealny sposób na to, aby uczcić ten wspaniały jubileusz.

Pokazuje 1 - 16 z 139 produktów


W kategorii "Prezent z okazji 50 urodzin" znajdziesz wyjątkowe rodzaje biżuterii ze srebra, dostosowane do potrzeb każdej kobiety. Dostępna jest biżuteria srebrna zarówno w wersjach klasycznych, jak i nowoczesnych. W związku z tym, każda Pani będzie usatysfakcjonowana z otrzymania biżuterii srebrnej na swój jubileusz.

5
Ela
2019-09-04

prezent na 50 urodziny
Opinia zweryfikowana zakupem

Takiego prezentu moja babcia się nie spodziewała. Biżuteria na 50 urodziny to świetny prezent. Kobietą jest się całe życie ;)

5
juliawiśniewska
2019-09-30

Mama jest oczarowana!
Opinia zweryfikowana zakupem

Pomyślałam, że biżuteria na pięćdziesiątkę to zawsze dobry pomysł i kupiłam kolczyki. Mama jest bardzo zadowolona z prezentu, kolczyki zakłada za każdym razem, jak gdzieś wychodzi!

5
Aleksandra
2019-10-08

Świetny sklep
Opinia zweryfikowana zakupem

Jak prezent na pięćdziesiątkę, to tylko biżuteria! Ciotka uwielbia kolczyki, więc jej kupiłam srebrne z onyksem i jest nimi zachwycona!

5
Ala
2019-11-18

Piękny prezent dla Mamy
Opinia zweryfikowana zakupem

Moja mama ma wszystko, dlatego miałam ogromny problem, żeby znaleźć prezent 50 urodziny dla Mamy. W końcu pomyślałam, że oryginalna i elegancka biżuteria to świetny pomysł. I owszem! Super wybór!

5
natka
2020-01-02

Ogromny wybór!
Opinia zweryfikowana zakupem

Długo zastanawiałam się co kupić jako prezent dla babci. Pomogliście mi w wyborze, ale nie ułatwiliście go mnogością produktów w waszym sklepie! ;D Na szczęście trafiłam idealnie, babcia od razu założyła komplet na siebie!

4
Beata
2020-02-03

Mama była zachwycona
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki zamówiłam z wyprzedzeniem, bo bałam się, że kurier nie przyjedzie na czas. To przez to, że naprawdę rzadko zamawiam coś w internecie. Wyszło na to, że kurier był po dwóch dniach, a paczka czekała jeszcze dwa tygodnie na imprezę, ale warto było, b

prezent dla babci prezent z okazji przejścia na emeryturę prezent 50 urodziny dla mamy prezent emerytura upominek na 50 urodziny prezent na 50 urodziny