Zawieszki

Zawieszki ze srebra to od wielu lat niezwykły element biżuterii, który sprawia, że za każdym razem, każda kobieta może wyglądać inaczej. Zawieszki srebrne pozwalają na dowolną zabawę ze stylami, rodzajem czy nawet kolorami biżuterii, a tym samym pozwalają podkreślać charakter, urodę, styl czy kreacje.Zawieszki to wyjątkowo specyficzny dodatek biżuteryjny. Specyficzny, w pozytywnym oczywiście tego słowa znaczeniu, dlatego, gdyż nie ma możliwości by nosić go samodzielnie, bez dodatku łańcuszka. Ale to także dzięki temu, a może przede wszystkim, jest niezwykle wszechstronny, uniwersalny i ponadczasowy.

Pokazuje 1 - 16 z 220 produktów


To właśnie dzięki zawieszkom w bardzo dużym stopniu możemy podkreślić nasz charakter, zainteresowania czy wyrazić uczucia. Zawieszki pozwalają nam bawić się, eksperymentować, zmieniać się i tworzyć zupełnie nowe trendy. To dodatek, bez którego nie obejdzie się żadna stylizacja.  

W naszym sklepie proponujemy zawieszki, które podzieliliśmy na trzy podkategorie, tak, by każdy łatwo i przyjemnie mógł wyszukać te najbardziej mu odpowiadające. I tak, w Naszej ofercie znajdują się:

- zawieszki srebrne
zawieszki srebrne z cyrkonią
- zawieszki srebrne z kamieniem.

Wszystkie zawieszki wykonane z najwyższej jakości srebra i/lub cyrkonii, z niezwykłą starannością i precyzją. Obejmują one zawieszki inspirowane naturą, kształtami czy chociażby muzyką. Ponadto zawieszki gładkie, chropowate, w stylu retro i nowoczesne.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą wyjątkową kolekcją zawieszek.

5
Asia
2019-08-16

Piękne srebrne zawieszki
Opinia zweryfikowana zakupem

Wybrałam srebrne zawieszki, ponieważ zawsze świetnie wyglądają. Noszę je na co dzień, ale w bardziej eleganckich kreacjach też dają radę!

5
Emilia
2019-08-21

Mój wybór - zawieszka srebrna
Opinia zweryfikowana zakupem

Zawieszka srebrna, którą kupiłam jest świetnie wykonana i doskonale komponuje się z resztą biżuterii. Jestem bardzo zadowolona!

5
Kasia
2019-08-27

Dla mnie 5/5
Opinia zweryfikowana zakupem

Jakie zawieszki? Srebro to mój ulubiony materiał. Świetnie uzupełniają moją szkatułkę. Polecam!

5
Aleksadra
2019-09-06

Cudowne zawieszki!
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiłam w tym sklepie zawieszki do łańcuszków. Srebrne, ponieważ taką biżuterię noszę na co dzień. Wyglądają super, na plus również jakość!

5
Ala
2019-09-12

Udany zakup
Opinia zweryfikowana zakupem

Zawieszki do łańcuszka, które wybrałam są świetne! Bardzo mi się podobają i na pewno przy najbliższej okazji wrócę po więcej.

5
Beata
2019-09-17

Piękny dodatek
Opinia zweryfikowana zakupem

Już nie raz kupowałam w Silveris zawieszki na łańcuszek. Jak zawsze jestem zadowolona. Świetna jakość i przystępna cena. Polecam!

zawieszki na łańcuszek zawieszki serce zawieszki gwiazdki zawieszki srebro ekskluzywne zawieszki zawieszki dla par