Wszystkie pudełka biżuteryjne teraz w promocyjnej cenie - taniej o 50% !

Zawieszki srebrne z kamieniem

Zawieszki srebrne z kamieniem

Zawieszki srebrne z naturalnymi i syntetycznymi kamieniami, połączone w całość ze srebrnym łańcuszkiem, stanowią piękny i bardzo kobiecy komplet kobiecej biżuterii.

Zawieszki srebrne z kamieniem to propozycja skierowana do wszystkich tych Pań, które nie przepadają za monotonią, cenią i ufają kolorom i pragną eksperymentować ze swoimi dodatkami w postaci biżuterii. To w końcu produkt, któremu nikt się nie oprze, a różnorodność kolorów i wzorów sprawi, że każda stylizacja zostanie wyeksponowana i podkreślona, niezależnie od tego czy jest to stylizacja codzienna czy też wymagająca wyjątkowej oprawy, wieczorowa. A różnorodność kamieni, ich kolorów i wzorów pozwala znaleźć coś dla siebie najbardziej wymagającej kobiecie.

W Naszej ofercie zawieszek i wisiorków srebrnych z kamieniami, do których w większości można również dobrać kolczyki i bransoletki, prezentujemy w przeważającej liczbie okazy z pojedynczym kamieniem otoczonym klasycznym lub nowoczesnym wzorem wykonanym ze srebra. Całość przykuwająca uwagę, na tyle, że nie można obok niej przejść obojętnie.

Zapraszamy serdecznie do naszej oferty zawieszek srebrnych z kamieniami.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów