Zawieszki z Onyksem

Zawieszki z Onyksem – symboliczne i piękne

Każda kobieta zasługuję na wyjątkową biżuterię, która w czasie specjalnych okazji będzie dodawała jej więcej uroku i niepowtarzalnego charakteru. Zawieszki z onyksem powinny znajdować się w domu każdej dziewczyny, która jest fanką różnorodnych błyskotek. Jej stonowana forma nie obarcza stylizacji, a mimo to skutecznie przyciąga wzrok, sprawiając wrażenie intrygującej i lekko tajemniczej.

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Zawieszka srebrna Onyks Poduszeczka

    Zawieszka srebrna w przepięknym kształcie z tajemniczym i eleganckim onyksem doda blasku każdej kreacji. Będzie doskonale wyglądać z długim, jak też krótkim łańcuszkiem. Ten sam wzór występuje także w kolczykach i bransoletce. Zobacz więcej

    63,00zł

Lista Siatka
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji


Choć jej kolor na pierwszy rzut oka wydaje się mroczny, w rzeczywistości ma również dużo pozytywnych cech, które kojarzone są z nim od lat. W starożytnym Egipcie wierzono, że jest kolorem życia, co zupełnie nie zbiega się ze współczesną europejską interpretacją. Jasno pokazuje to, jak różnie może być odbierana dana barwa czy motyw, dla tego nie powinno się do tego zrażać, przed dogłębniejszą analizą tematu.

Czarne zawieszki z onyksem sprawią, że jeden rzut oka wystarczy, by stwierdzić, że ich właścicielka jest osobą kompetentną i profesjonalną. Właśnie takie wrażenie sprawia ta niezwykła biżuteria, która zachwyca swoją klasycznością i skromną, nienarzucającą się formą. Tak małe szczegóły są doskonałym sposobem na podkreślenie swojego autorytetu i dojrzałego podejścia do życia oraz wszystkich ważnych spraw. Jeśli decydujesz się na taką biżuterię, od razu wiadomo, że jesteś osobą, która każdą decyzję podejmuje z rozwagą i na której można polegać. Zawieszki z onyksem są czymś, co pasuje do Ciebie doskonale, dlatego nie musisz martwić się, że po ich zakupie nie będziesz z nich korzystać – z pewnością staną się Twoimi ulubionymi elementami garderoby.

Najpopularniejsze

Nowa biżuteria srebrna
Biżuteria srebrna na prezent świąteczny


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl