Zawieszki z Perłą

Zawieszki z Perłą – sławna biżuteria

To jeden z najbardziej znanych kamieni szlachetnych na świecie – każdy o nim słyszał, prawie każdy go widział, a wszystkie kobiety marzą o jego posiadaniu. Zawieszki z perłą są teraz dostępne dla każdego, wystarczy parę zaoszczędzonych groszy, żeby móc sobie ją sprawić. Choć brzmi to niedorzecznie, w porównaniu z ceną z dawnych lat, naprawdę można powiedzieć, że dzisiaj tego typu ozdoby kosztują tyle, co nic. Oczywiście jest to ciągle produkt ekskluzywny i w zależności od jego jakości będzie określona cena. Niegdyś materiał ten był wykorzystywany tylko przy królewskich zdobieniach nakryć głowy.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów


Zawieszki z pereł powinny znaleźć się w kuferku z biżuterią każdej kobiety, która uwielbia tego typu błyskotki. Idealnie podkreśla delikatność i wdzięk, dzięki czemu pasuje do eleganckich lub romantycznych stylizacji.  Blask perły olśni Twój wygląd, sprawiając, że nikt nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Dzięki takiej biżuterii to Ty zawsze będziesz w centrum uwagi, mając pewność, że lśnisz najpiękniejszym blaskiem. To właśnie zawieszki z pereł sprawią, że w balowej, ślubnej, czy sylwestrowej sukni będziesz wyglądać po prostu fenomenalnie, dlatego nie powinnaś zwlekać i na nią postawić!

Taka biżuteria przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej kobiecie, która swoim wizerunkiem pokazuje swoje poważne podejście do życia i wysokiej jakości klasę, z którą jest utożsamiana. Prezentowane zawieszki z perłą zachwycają swoją elegancją i niezwykłym wyrafinowanym stylem, którego można jej pozazdrościć. Naturalne perły wydobywane są z małży, które je wytwarzają. Ich wygląd zależy głównie od gatunku stworzenia i warunków, w jakich żyje (znaczenie ma temperatura wody, pH, głębokość, na jakiej żyje małża).

5
Kuba
2021-02-04

Idealna dla mojej siostry
Opinia zweryfikowana zakupem

Zawieszki z perłą kupiłem niedawno swojej siostrze na 30 urodziny. Bardzo jej się spodobał, ponieważ kocha nosić perły pod każdą postacią. Super, jestem zadowolony z zakupu. Pozdrawiam.

5
Kamil
2021-02-21

Doceniam kontakt z klientem i doradztwo
Opinia zweryfikowana zakupem

Zawieszka z perłą była życzeniem mojej dziewczyny już od około pół roku. W końcu po namyśle zamówiłem dla niej dwie i jestem na maxa zadowolony. Podoba mi się jakość wykonania, kontakt z klientem i terminowa wysyłka. Dzięki.

5
Ewa
2021-04-08

Idealne dla mnie
Opinia zweryfikowana zakupem

Te zawieszki srebrne z perłą są wprost niesamowite! Te, które kupiłam, skradły moje serce i teraz zakładam je codziennie. Polecam wszystkim paniom, które kochają błyskotki! Super :)!

5
Adrianna K.
2021-03-09

Świetne jakościowo produkty
Opinia zweryfikowana zakupem

W moje oko jak zawsze wpadła perła. Zawieszki w Silveris przybierają różne formy - mam już kilka zawieszek i każda z nich prezentuje się super. Najchętniej nosiłabym wszystkie na raz.

Zawieszki z Perłą