Kolczyki z Perłami

Kolczyki z perłami – łza oceanu w Twojej kolekcji

Perły to niezwykle cenione i najpopularniejsze produkty stosowane w jubilerstwie. Jak większość znanych na całym świecie elementów służących do wyrabiania luksusowej biżuterii, tak i Perły mają swoje historie i cechy przypisywane przez ludzi na przestrzeni wieków. Nazywane często „łzami oceanu”, klejnoty te zawitały do Europy dopiero w XV wieku.

Wcześniej jednak pojawiają się w podaniach między innymi ze starożytnych cywilizacji, jak Egipt czy Grecja. W Egipcie były atrybutem bogini życia, Izis, natomiast w Grecji „łzami radości” Afrodyty. Również karaibskie i polinezyjskie tradycje uwzględniają w legendach i historiach rolę Pereł jako surowca o boskich właściwościach i konotacjach.

Kolczyki z Perłami popularność z kolei zdobyły jeszcze przed I wojną światową. W 1908 roku George Kunz napisał nawet książkę dedykowaną perłom, co znacząco przyczyniło się do wzrostu ilości zakupów. Później, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, biżuterię z Perłami kojarzono głównie z luksusem, bogactwem i przepychem. Obecnie kolczyki z perłami to prawdziwa gratka dla kobiet, które lubią się stroić. Doskonale komponują się z wieczorowymi kreacjami, a ich uniwersalna barwa pozwala na łączenie z wieloma kolorami i stylizacjami.

rozwiń

5
Paulina Dratwa
2021-03-01

Są zjawiskowe
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki z perłami kupiłam niedawno. Kiedy do mnie dotarły, nie mogłam uwierzyć własnym oczom - są naprawdę bardzo piękne oraz wyjątkowe. Od momentu ich zakupu noszę je codziennie. Dzięki Silveris pozdrawiam! :)

5
Ada Auguścik
2021-03-24

Najlepsze, jakie miałam
Opinia zweryfikowana zakupem

Jestem bardzo zadowolona z tego, że to właśnie u Was kupiłam kolczyki z perłą. Widać, że to biżuteria niewątpliwej jakości, w zjawiskowym wydaniu. Nie sądziłam, że Wasze produkty tak mnie zachwycą.

5
Spoksik
2021-03-12

Bardzo efektowne
Opinia zweryfikowana zakupem

Żadna biżuteria nie zrobiła na mnie podobnego wrażenia jak kolczyki - perła od Silveris. Biżuteria jest naprawdę dobrej jakości i bardzo trwała. To był mój zdecydowanie najlepszy wybór.

5
Anatol
2021-03-05

Nie ma nic lepszego!
Opinia zweryfikowana zakupem

Już dawno chciałem sprezentować narzeczonej jakieś zjawiskowe kolczyki. Perły duże okazały się najlepszą dostępna opcja, właśnie dla mojej wybranki. Ukochana jest bardzo zadowolona - bardzo lubi perły :)

5
Grzesiek
2021-04-18

Ładne
Opinia zweryfikowana zakupem

Srebrne kolczyki z perłami z Waszej oferty są naprawdę ładne. Kupiłem je zonie, ponieważ już od dawna jej się podobały. Moja ukochana jest bardzo zadowolona.

Oferta uzupełniająca

Dlaczego warto u nas kupować?