Kolczyki z Perłami

Kolczyki z perłami – łza oceanu w Twojej kolekcji

Perły to niezwykle cenione i najpopularniejsze produkty stosowane w jubilerstwie. Jak większość znanych na całym świecie elementów służących do wyrabiania luksusowej biżuterii, tak i Perły mają swoje historie i cechy przypisywane przez ludzi na przestrzeni wieków. Nazywane często „łzami oceanu”, klejnoty te zawitały do Europy dopiero w XV wieku.

Wcześniej jednak pojawiają się w podaniach między innymi ze starożytnych cywilizacji, jak Egipt czy Grecja. W Egipcie były atrybutem bogini życia, Izis, natomiast w Grecji „łzami radości” Afrodyty. Również karaibskie i polinezyjskie tradycje uwzględniają w legendach i historiach rolę Pereł jako surowca o boskich właściwościach i konotacjach.

Kolczyki z Perłami popularność z kolei zdobyły jeszcze przed I wojną światową. W 1908 roku George Kunz napisał nawet książkę dedykowaną perłom, co znacząco przyczyniło się do wzrostu ilości zakupów. Później, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, biżuterię z Perłami kojarzono głównie z luksusem, bogactwem i przepychem. Obecnie kolczyki z perłami to prawdziwa gratka dla kobiet, które lubią się stroić. Doskonale komponują się z wieczorowymi kreacjami, a ich uniwersalna barwa pozwala na łączenie z wieloma kolorami i stylizacjami.

rozwiń

5
Paulina Dratwa
Są zjawiskowe
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczyki z perłami kupiłam niedawno. Kiedy do mnie dotarły, nie mogłam uwierzyć własnym oczom - są naprawdę bardzo piękne oraz wyjątkowe. Od momentu ich zakupu noszę je codziennie. Dzięki Silveris pozdrawiam! :)

5
Ada Auguścik
Najlepsze, jakie miałam
Opinia zweryfikowana zakupem

Jestem bardzo zadowolona z tego, że to właśnie u Was kupiłam kolczyki z perłą. Widać, że to biżuteria niewątpliwej jakości, w zjawiskowym wydaniu. Nie sądziłam, że Wasze produkty tak mnie zachwycą.

5
Spoksik
Bardzo efektowne
Opinia zweryfikowana zakupem

Żadna biżuteria nie zrobiła na mnie podobnego wrażenia jak kolczyki - perła od Silveris. Biżuteria jest naprawdę dobrej jakości i bardzo trwała. To był mój zdecydowanie najlepszy wybór.

5
Anatol
Nie ma nic lepszego!
Opinia zweryfikowana zakupem

Już dawno chciałem sprezentować narzeczonej jakieś zjawiskowe kolczyki. Perły duże okazały się najlepszą dostępna opcja, właśnie dla mojej wybranki. Ukochana jest bardzo zadowolona - bardzo lubi perły :)

5
Grzesiek
Ładne
Opinia zweryfikowana zakupem

Srebrne kolczyki z perłami z Waszej oferty są naprawdę ładne. Kupiłem je zonie, ponieważ już od dawna jej się podobały. Moja ukochana jest bardzo zadowolona.

5
Aneta W.
Jestem zadowolona
Opinia zweryfikowana zakupem

Jako miłośniczka srebra jestem zachwycona różnorodnością oferty w sklepie, zawsze znajduję coś, co idealnie pasuje do mojego stylu.

5
Jagoda
Spełnia oczekiwania
Opinia zweryfikowana zakupem

Sklep z kolczykami srebrnymi spełnił moje oczekiwania w pełni - nietuzinkowe wzory, błyszczące kamienie i perfekcyjne wykonanie to ich niewątpliwe atuty. Piękne kolczyki z Perłami.

Oferta uzupełniająca

Dlaczego warto u nas kupować?