Kolczyki dla teściowej

Kolczyki dla teściowej – pora zakopać wojenny topór

Słowo „teściowa” nie kojarzyło się nigdy zbyt dobrze, wiadomo, że to kobieta, która zazwyczaj wszystko wie najlepiej, ma więcej doświadczenia od Ciebie i uważa, że nie jesteś dobrym kandydatem dla jej ukochanego dziecka. Nie zawsze mówi o tym wprost, ale za każdym razem jak odwiedza Wasz dom, czuć w powietrzu napiętą atmosferę.

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 59 elementów

Lista Siatka
Produkty na stronie
Pokazuje 1 - 15 z 59 elementów


Czy jest jakiś sposób, by zmienić relacje między wami? Kolczyki dla teściowej to prezent, który na pewno roztopi jej serce. Pamiętaj, tylko żeby  podarować go jej w odpowiednim momencie! Chyba nie chcesz, żeby pomyślała, że próbujesz ją przekupić (nawet jeśli właśnie o to Ci chodzi). Jesteśmy pewni, że odpowiednio dobrana błyskotka będzie się jej podobać, ale uważaj! Najlepiej podpytać swoją partnerkę, jaki rodzaj biżuterii preferuje jej matka, chyba nie chcesz kolejnej wpadki.

Najpiękniejsze kolczyki dla teściowej

Srebrne kolczyki dla teściowej będą zdecydowanie najbardziej trafnym prezentem, lepszym nawet od złotych kolczyków, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się lekką przesadą. Wybierz skromne kolczyki dla teściowej z cyrkoniami, które będą dobrze wyglądały z każdą stylizacją. Jesteśmy pewni, że doceni wasz gest! W końcu każda kobieta kocha biżuterię, zwłaszcza podarowaną z jakieś specjalnej okazji, panie potrafią być bardzo sentymentalne.

Opinie

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Weronika
Zweryfikowany klient
2020-10-23

Fajna oferta

Kupiłam tutaj kolczyki dla teściowej na jej 60 urodziny. Fajna cena, same kolczyki na żywo wyglądają jeszcze lepiej. Na duży plus jest też czas wysyłki i dostarczenia, bo kurier był u mnie po dwóch dniach.

PiotrMaciej
Zweryfikowany klient
2020-06-22

Kupiłem kolczyki

Srebrne kolczyki dla teściowej trafiły do mnie już na drugi dzień, więc ogromny plus dla sklepu. Produkt dobrze zapakowany, można bez wstydu podarować komuś w prezencie.

Nowa biżuteria srebrna
Biżuteria srebrna na prezent świąteczny


Najwyższa Jakość Obsługi Silveris.pl